Team

Om uw aanvragen zo snel mogelijk te kunnen behandelen, gebruikt u best één van de algemene e-mailadressen om onze diensten te bereiken. Het sales team is bereikbaar via sales@uvion.be. Het support team is bereikbaar via support@uvion.be.

Indien u toch rechtstreeks contact wil opnemen, kan u hieronder een volledige lijst terugvinden van al onze medewerkers:

Bert Coppens | General Manager | bert.coppens@uvion.be

Kurt Van der Linden | Managing Director | kurt.vanderlinden@uvion.be

Kevin Impens | Accountmanager | kevin.impens@uvion.be

Nico Messelis | Operational Manager | nico.messelis@uvion.be

Sean Elegeert | Teamleader | sean.elegeert@uvion.be

Dirk Messiaen | Expert System Administrator | dirk.messiaen@uvion.be

Dieter De Busschere | Expert System Administrator | dieter.debusschere@uvion.be

Bjorn Couvin | Expert System Administrator | bjorn.couvin@uvion.be

Sven van Kerkhoven | Expert System Administrator | sven.vankerkhoven@uvion.be

Jan Deckers | Expert System Administrator | jan.deckers@uvion.be

Maarten De Waegenaere | System Administrator | maarten.dewaegenaere@uvion.be

Luc De Winne | System Administrator | luc.dewinne@uvion.be

Mathieu Audenaert | System Administrator | mathieu.audenaert@uvion.be

Sander Goessens | System Administrator | sander.goessens@uvion.be

David Bogaert | System Administrator | david.bogaert@uvion.be

Stefan Zeljkic | System Administrator | stefan.zeljkic@uvion.be

Jolien Vanhoutte | Purchase & Logistics | jolien.vanhoutte@uvion.be

Evi De Schryver | Administration | evi.deschryver@uvion.be